KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 6878295
nr 687 8295
Träsnitt
Paul René Gaugain, -1960, 235/265, 46x63
Kondition: revor, skador
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 21 mars 2011
kl 19:09:30
21/3 18:12:47
Rudolf Gowenius (1896-1960)